נגריית אלגרו

מטבחי איכות וריהוט בוטיק בהתאמה אישית

נגריית אלגרו

הנגרייה של קיבוץ רביבים פעילה מהקמת הקיבוץ בשנת 1943.

היום, נגריית אלגרו ממשיכה את דרכו של דור המייסדים ומייצרים מגוון גדול של מטבחים וריהוט בוטיק איכותי בהתאמה אישית, מתוך מחויבות לאיכות, חדשנות, חיבור לאדמה, חלוציות, ציונות ואהבה אין-סופית לעשייה.

לאור הצלחת הנגרייה והרחבת פעילותה, בשנת 2020 הנגרייה התרחבה ועברה למתחם חדש שבמרכזו אולם תצוגה גדול וחדיש בו ניתן להתרשם ממגוון הקולקציות והעבודות.

נגרות בהתאמה אישית

אצלנו תוכלו למצוא מטבחים, ארונות בגדים, אמבטיה וחדרים, מזנונים וספריות, פרגולות, שולחנות סלון ואוכל ומגוון רהיטים נוספים, כולל מחומרים חדשניים וביניהם קוריאן- והכל עם אותם ערכים שעל פיהם יצרו הסבים והסבתות של עובדי הנגרייה.

מעוניינים בהרמוניה חדשה בבית? נשמח לארח אתכם בנגרייה.

צוות הנגרייה

עובדי הנגרייה הם חברי הקיבוץ, דור שלישי ליישוב הנגב ונגרים מילדות. 

אלחנדרו

אלחנדרו החל לעסוק בנגרות כבר בגיל צעיר בארגנטינה והביא אתו ארצה את הכלים והתשוקה למקצוע שכל כך מרגש אותו. אלחנדרו מתמחה בנגרות מסורתית, על טהרת העץ המלא, שעוברת מדור לדור ומשלבת עקרונות וטכניקות על מנת להוציא את המיטב מן החומר. 

דניאל

דניאל הוא יליד הקיבוץ שעבד עוד בתור נער עם דור הוותיקים בנגרייה הישנה, התאהב בעשייה, במגע ובריח והמשיך במקצוע. דניאל מתמחה בנגרות מודרנית, רהיטים מעוצבים בשילוב עץ עם סגנונות וחומרים שונים וחדשניים לצד בניית מטבחים עם הקפדה ודיוק שאין כמותם על כל פרט ופרט.

יונית

יונית מתכננת ומעצבת בתוכנות תלת ממד ועם המון הקשבה לכל רצון וצורך. יונית מלווה את לקוחותינו החל מרגע כניסתם לנגרייה ועד לסיום הפרויקט.

ותק וניסיון

לסטודיו אלגרו צוות יצירתי מנוסה במגוון שיטות נגרות מסורתיות וחדשות.

פתרונות מקיר לקיר

מגוון רחב של פתרונות עיצוביים לבית תחת קורת גג אחת. פתרון 360° לכל מרכיבי המטבח.

סטנדרט של איכות

אנחנו מחויבים למצוינות מהפרטים הגדולים ועד הקטנים כדי שתקבלו מטבח או רהיט שישרה אווירה מיוחדת בבית.

יצירת קשר

נגישות
גלילה למעלה